מה כדאי לדעת על תביעות נגד משרד הביטחון | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderמה כדאי לדעת על תביעות נגד משרד הביטחון

פורסם על ידי אפר 21, 2020 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על מה כדאי לדעת על תביעות נגד משרד הביטחון

תביעות נגד משרד הביטחון

בדרך כלל, כאשר מדברים על תביעות שמוגשות נגד משרד הביטחון למעשה מדברים על תביעות שמוגשות על ידי חיילים, שוטרים או אנשי ביטחון שנפגעו במהלך השירות שלהם. לכן, אם גם אתם עובדים באחת מהמשרות הללו ואם גם אתם נפגעתם בדרך כלשהי במהלך עבודתכם, כדאי שתדעו שאתם יכולים להגיש תביעות נגד משרד הביטחון. מדובר על תהליך שדומה לתביעות עבור קצבת נכות מהביטוח הלאומי, עם שינוי קטן ומשמעותי: הקצבה ממשרד הביטחון הרבה יותר משתלמת. לכן, אם יש לכם עילה לתביעה כנגד משרד הביטחון לא רק שכדאי להגיש אותה, אלא גם רצוי לעשות את זה כמה שיותר מהר. 

איך מגישים תביעות נגד משרד הביטחון?

כפי שקורה לגבי הרבה סוגים אחרים של תביעות, גם כאשר מדברים על תביעות נגד משרד הביטחון יש משמעות לשאלה איך אתם עושים את זה. אומנם יש משמעות גם לשאלה מתי וכמה סמוך למקרה אתם מגישים את התביעה נגד משרד הביטחון, אך צריך גם לדעת איך לבצע את העניין. לכן כדאי שתדעו: יש אנשי מקצוע שמתמחים בדיוק בתחום הספציפי הזה. זה לא משנה אם אתם חיילים, שוטרים או שאתם עובדים בכל תחום אחר הקשור למשרד הביטחון, כי בכל מקרה רצוי שתחפשו לכם עורך דין מתאים עוד היום. 

בחרו עו"ד מתאים 

רוצים להגיש תביעות נגד משרד הביטחון? ברור לכם שיש לכם עילה לתביעה ואתם רוצים לקדם את העניין כמה שיותר מהר? התחילו בחיפוש אחר עוה"ד המתאים לכם כבר עכשיו. יש לא מעט עורכי דין שמתמחים בתחום הזה ואין ספק שכל אחד מהם יוכל לתת לכם שירות קצת אחר. לכן, אם יש לכם אפשרות לבדוק מספר פרטים אודות עוה"ד שאליו אתם עומדים להתקשר, למה שתוותרו על כך? עוה"ד שלכם צריך להיות לא רק מומחה בתחום הספציפי הזה, אלא הוא צריך להיות גם בעל מוניטין. כמו כן, רצוי שהוא יגיע עם כמה שיותר שנות ניסיון בענף הזה, כי כך תדעו שיש לכם על מי לסמוך וכי הסיכוי שלכם לצאת מנצחים ולקבל פיצוי הולם יהיה גדול יותר.