למה לא כדאי לוותר על ייעוץ מאיש מקצוע כמו עורך דין תאונות עבודה? | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderלמה לא כדאי לוותר על ייעוץ מאיש מקצוע כמו עורך דין תאונות עבודה?

פורסם על ידי ספט 4, 2018 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על למה לא כדאי לוותר על ייעוץ מאיש מקצוע כמו עורך דין תאונות עבודה?

עורך דין תאונות עבודה

כולנו רגילים בחיי היום יום שלנו לעבוד כי זו הדרך היחידה שיש לנו לפרנס את עצמנו ואת המשפחה. עם זאת, לא אחת קורה שאדם עובר תאונה אשר למעשה פוגעת בכושר העבודה שלו ומשנה את חייו. חשוב שתדעו: במידה ומדובר על תאונת עבודה הרי שמגיעים לכם לא מעט פיצויים, בין אם הם ישולמו על ידי המעסיק, על ידי החברה או על ידי הביטוח הלאומי. יתרה מכך, תאונות עבודה הן לא רק תאונות שקורות במקום העבודה עצמו אלא גם תאונות הקורות בדרך לעבודה, בדרך ממנה או בשליחות במסגרת העבודה. זה נשמע מסובך? לא יודעים איך להתמודד עם מה שנפל עליכם? אם כך, עורך דין לענייני תאונות עבודה הוא האדם שאיתו כדאי לכם להתייעץ ויפה שעה אחת קודם.

מה יעשה למענכם עורך דין תאונות עבודה?

עוד לפני שנדבר על השאלה כיצד בוחרים עורך דין תאונות עבודה מתוך כל כך הרבה אפשרויות, כדאי להבין שעורך דין לענייני תאונות עבודה יוכל לעזור לכם, ובצורה משמעותית. למעשה עורך דין תאונות עבודה יוכל לבדוק את המקרה שלכם, לעבור על התיק ואף לבנות את כתב התביעה אם יוחלט שצריך להגיש כתב שכזה. כמו כן, גם במקרים שבהם אתם לא בטוחים האם מגיעים לכם פיצויים או לא – עוה"ד הוא האדם שיוכל לעזור לכם להבין איפה אתם עומדים ואיך כדאי לנהוג למען האינטרסים שלכם.

בחירת עוה"ד שלכם

מתלבטים לאיזה עורך דין תאונות עבודה לפנות? מחפשים עורך דין לענייני תאונות עבודה שבאמת תוכלו לסמוך עליו? אם כך, כדאי יהיה לברר:

  • מה הוותק של עוה"ד?
  • האם הוא אדם שנחשב למומלץ בתחומו?
  • האם הוא זמין עבורכם?
  • האם הוא עושה עליכם רושם של איש מקצוע רציני?

לבסוף, כדאי גם לדבר עם עוה"ד מראש על שכר הטרחה שלו. איך הוא גובה אותו ועל כמה הוא עומד? מגיע לכם לדעת כמה יעלה לכם השירות שאתם עומדים לקבל ולכן חשוב לדבר על כך גלויות עם עוה"ד שבו תאם בוחרים.