באילו מקרים מתמחה עורך דין פלילי בחיפה? | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderבאילו מקרים מתמחה עורך דין פלילי בחיפה?

פורסם על ידי יול 25, 2018 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על באילו מקרים מתמחה עורך דין פלילי בחיפה?

עורך דין פלילי בחיפה

המשפט הפלילי הינו תחום רחב יריעה במיוחד. בהתאם כל עורך דין פלילי בחיפה עשוי לטפל במגוון מקרים, ובפרט נדרשים שירותיו במצבים הבאים.

מחיקת רישום פלילי

רישום פלילי עלול לסגור דלתות רבות בפני אדם, ועל כן כדאי לפנות אל עו"ד פלילי בחיפה כדי שיבחן את האפשרות למחוק רישום זה. בין הפרמטרים המשפיעים על הסיכוי לקבלת בקשת מחיקת רישום פלילי: חומרת העבירה, פרק הזמן שחלף מאז ביצועה, מספר העבירות שביצע האדם (כשהרישום הפלילי כולל רק עבירה אחת, הסיכוי למחיקתו טוב יותר) ועוד.

עבירות אינטרנט

כולנו מבלים זמן רב מדי יום במרחב הדיגיטלי – שהפך באופן טבעי גם לזירה שמתבצעים בה לא מעט מעשי פשע. בין המקרים שבהם מטפל עורך דין פלילי בחיפה: פגיעה בפרטיות, הפרת זכויות יוצרים, עבירות הונאה, פגיעה במחשבים או במידע (האקרים) ועוד.

עבירות סמים

ישנו פער בלתי מבוטל בין התפוצה של סמים בחברה, כולל השימוש בסוגים מסוימים בקרב אנשים נורמטיביים לגמרי, לבין מידת החומרה שעלולה המשטרה לייחס לעבירות של החזקת סם ובוודאי סחר בסמים. בהתאם מקרים אלה מחייבים טיפול מקצועי במיוחד, שנשען על ניסיון רב בתחום ספציפי זה, ולמעשה בחירת עורך הדין הפלילי הטוב ביותר בחיפה עבור עבירות סמים היא קריטית.

עבירות צווארון לבן

עורכי דין פליליים בחיפה מטפלים גם בעבירות צווארון לבן. בקטגוריה זו נכללות עבירות כגון מתן שוחד, לקיחת שוחד, הלבנת הון, עבירה על חוק ההגבלים העסקיים, עבירות על תקנות המס ועוד. חשוב להבין כי בדרך כלל מי שמואשם בעבירות צווארון לבן הוא אדם נורמטיבי שלא הסתבך עם החוק קודם לכן, ולכן חשובה גם אישיותו של עורך הדין ולא רק מקצועיותו.  

עורך דין פלילי בחיפה ומשפטים צבאיים

תחום נוסף שבו עשוי לטפל עורך דין פלילי בחיפה הוא משפטים צבאיים. בהקשר זה כדאי לדעת כי בתי הדין הצבאיים מוסמכים לשפוט חיילים בסדיר, אנשי קבע, חיילים מילואים שביצעו עבירה במהלך שירות המילואים ובמקרים מסוימים גם אזרחים עובדי צה"ל. העבירות העיקריות במסגרת צה"ל הן עבירות סמים (שהצבא מתייחס אליהן בחומרה יתרה), עבירות של עריקות או השתמטות וכן עבירות נשק.