כיצד בוחרים עורך דין נזיקין | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderכיצד בוחרים עורך דין נזיקין

פורסם על ידי אוק 24, 2017 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על כיצד בוחרים עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין

עורך דין נזיקין הוא איש המקצוע הרלוונטי עבור לא מעט סיטואציות אשר בגינן אדם מעוניין לתבוע גוף כלשהו, מקום עבודה או אדם פרטי. בכל מקרה שבו נגרם לאדם נזק כלשהו מכל גורם שהוא, הוא יכול לפנות לעורך דין נזיקין, בכדי שהוא יסייע לו להגיש תביעה בגין הגורם אשר הסב לו נזק גופני או נפשי. אולם, בטרם בוחרים את עורך הדין, חשוב מאוד לבחור אותו בהתאם ללא מעט פרמטרים שיש לתת עליהם את הדעת.

מתי ניתן להיעזר בעורך דין נזיקין?

עורך דין נזיקין הוא עורך הדין הרלוונטי לפנות אליו בכל מצב שבו נגרם נזק פיזי או נפשי לאדם מכל גורם באשר הוא. ישנם כיום לא מעט סוגי תביעות נזיקין:

  • תביעות בגין רשלנות רפואית – אם לאדם כלשהו נגרם נזק בעקבות שיקול דעת מוטעה של רופא לגבי מצבו הבריאותי, איחור באבחון מחלה, איחור ביצוע פרוצדורה ניתוחית דחופה כגון: ניתוח, או אם עבר ניתוח שלא לצורך או קיבל טיפול תרופתי שלא לצורך בשל אבחון לקוי של מחלה, יכול האדם לפנות לעורך דין נזיקין בכדי לתבוע את המוסד הרפואי או את הרופא הפרטי בגין רשלנות רפואית שהסבה לו נזק
  • תביעה בגין נזק שנגרם לאדם ברחוב – אדם יכול לתבוע בעזרת עורך דין נזיקין, כל גורם אשר אחראי על אי תקינות ושיבושים כלשהם בדרך עירונית, אשר בגינם הוא נפגע באופן פיזי
  • תביעה כנגד גוף אשר גרם לאדם נזק בריאותי הגובל בפגיעה מקרינה מסוכנת או מזיהום אוויר
  • תביעה כנגד אדם אשר פגע באדם אחר בתאונת דרכים
  • תביעה בגין אובדן כושר עבודה שנגרם בשל תאונת עבודה- אדם אשר נפגע באופן פיזי או נפשי במקום העבודה שלו ובשל כך, איננו יכול להמשיך ולעבוד באופן רגיל, יכול לתבוע את מקום העבודה ואת הביטוח הלאומי בגין אובדן כושר עבודה.

כיצד בוחרים עורך דין נזיקין בצורה הטובה ביותר?

בכדי לבחור עורך דין נזיקין בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לקבל עליו המלצות מאנשים אשר נעזרו בשרותיו ויכולים להעיד כי מדובר בעורך דין מקצועי, בעל ידע רב בתחום ואף ותק וניסיון. עורך דין נזיקין מקצועי הוא עורך דין אשר בכוחו לסייע לכל אדם לקבל את הפיצויים המגיעים לו בשל נזק גופני או נפשי כלשהו בצורה הטובה, המהירה והקלה ביותר.