טיפים לבחירת עורך דין נוטריון | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderטיפים לבחירת עורך דין נוטריון

פורסם על ידי ינו 15, 2020 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על טיפים לבחירת עורך דין נוטריון

עורך דין נוטריון

בנקודות מסוימות בחייכם אתם עלולים למצוא את עצמכם זקוקים לעורך דין. בפעמים אחרות, תזדקקו לשירותיו של עורך דין נוטריון שהוא הסמכות העורך-דינית העליונה. הוא מאשר חתימות, מאשר תרגום של מסמכים רשמיים, תעודות, ועוד. הסמכויות שבידייו הן בלעדיות לו בלבד, כלומר עורך דין שאינו נוטריון לא יוכל לבצע אותן.

כיצד תבחרו עורך דין נוטריון מקצועי ואמין?

כדאי להתחיל בשאלה, כיצד למצוא עורך דין נוטריון מקצועי ואמין? ובכן, בעידן של ימינו המשימה הרבה פחות מסובכת. היכנסו לאינטרנט, והתחילו לעבור על המלצות וביקורות. יהיה לכם קל מאוד להבין מי מבין עורכי הדין שיעלו התוצאות שלפניכם אמין ומקצועי יותר מאחרים. אל תתפשרו על איכות החיפוש שלכם והקפידו למצוא כמה אנשי מקצוע מהם תוכלו בסופו של דבר לצמצם את התוצאות, ולבחור את האדם שיסייע לכם להשיג את המטרה לשמה אתם פונים אליו. אבל רגע, איך בכלל אפשר לבחור?

  • בעזרת המלצות – הדרך הטובה ביותר לעזור לעצמכם לקבל החלטה נכונה היא בעזרת המלצות של בעלי ניסיון. עורכי דין המאמינים בעבודתם, יאפשרו לכם לגישה להמלצות של לקוחות קודמים.
  • שיחה ראשונית – עוד לפני שאתם מגיעים לפגישת היכרות, מומלץ לשוחח טלפונית. כבר במהלך השיחה תוכלו לגבש חוות דעת ראשונית בעצמכם על האדם שמעבר לקו, ולהחליט האם הוא עשה עליכם רושם טוב מספיק בכדי שתשקיעו ותגיעו אליו בעצמכם.
  • פגישת ייעוץ – בהרבה מקרים פגישת הייעוץ תקבע האם תבחרו באיש המקצוע שלפניכם או שתמשיכו בחיפושים. כשאתם נפגשים פנים אל פנים, אתם מאמתים את הרושם הראשוני שקיבלתם בשיחה הטלפונית ומקבלים הזדמנות לבחון את האדם עצמו; האם הוא קשוב אליכם, האם הוא אקטיבי, האם הוא יודע בדיוק כיצד לתת לכם את השירות הטוב ביותר, ועוד. 

אמינות ושקיפות לכל אורך התהליך

עורך דין נוטריון עוסק לרוב במסמכים רגישים מאוד, שכל טעות קטנה בהם תוכל להפיל את התהליך כולו. עו"ד משה סיוון הוא אחד מאותם אנשי מקצוע שצברו שנים רבות של וותק וניסיון, המאפשרות לו להבטיח לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר, לתוצאות מבטיחות ורצויות.