מתי צריך לפנות לעזרת עורך דין משרד הביטחון? | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderמתי צריך לפנות לעזרת עורך דין משרד הביטחון?

פורסם על ידי יונ 9, 2020 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על מתי צריך לפנות לעזרת עורך דין משרד הביטחון?

עורך דין משרד הביטחון

לא כל אדם בחברה הישראלית מסיים את השירות הצבאי בתחושה חיובית. ככל שצה"ל פועל בגזרות רבות יותר, כך ישנם יותר ויותר אירועים חריגים, מסוכנים ומסכני חיים שמתרחשים. לעיתים רבות אלו הם אירועים שיכולים להשפיע על חייהם של החיילים לאורך שנים רבות ולכן יש משמעות לטיפול משפטי נכון באירועים אלו. וכאשר מתייחסים לפן משפטי, אי אפשר להתחיל בתהליך התביעה ללא ליווי אישי של עורך דין משרד הביטחון. על פניו כל עורך דין יכול להציע ייעוץ משפטי, אבל אם מדובר על מקרים שמערבים את הדין הצבאי, חשוב לפנות לעזרתו של אדם המכיר את החוק על בוריו ויכו להיות לכם למשענת מקצועית בכל שלבי הטיפול בתיק.

ליווי מקצועי ואישי של עורך דין משרד הביטחון – היא ההחלטה החשובה ביותר

ליווי של עורך דין משרד הביטחון הוא המענה הנכון לאירועים כמו:

  1. תביעות נכות – פציעות במהלך השירות הצבאי, שבגינן נגרם נזק בלתי הפיך, הן עילה לקבלת נכות צבאי וליווי מקצועי של גורמי הרפואה בצבא.
  2. תביעות על רקע רגשי – שחרור מוקדם על בסיס נפשי עלול להשאיר צלקת לכל החיים. ולכן חיילים רבים רוצים לתבוע פיצוי מהצבא ונעזרים בעורך דין לשם כך.
  3. תביעות על אירועים חריגים – התנכלויות, תקלות מבצעיות, יחס משפיל. לצערנו אלו הם לא אירועים זניחים בצבא של היום והם מחייבים טיפול נוקב וחד משמעי.

לכל אירוע בעייתי בשירות – יכול להיות פתרון מקצועי

בשלב זה ודאי ברור לכם שיש אינספור אפשרויות לטיפול משפטי בבעיות שהתרחשו לאורך השירות הצבאי. עורך דין משרד הביטחון יהיה לכם לדמות מלווה, לא רק ברמה המקצועית אלא גם ובעיקר ברמה הרגשית. על פי רוב לא מדובר על תהליכים קלים ולכן אתם רוצים להיות בטוחים במאת האחוזים באדם בו בחרתם ללוות אתכם. זו היא משימה שיכולה לקחת משאבים רבים, מאמץ וניסיון מקצועי, ולכן גם לרמת המיומנות של עורך הדין שבחרתם לתהליך יש חשיבות רבה. יחד עם זאת, חשוב לפעול במישור המשפטי, כדי למצות זכויות.