עורך דין לשון הרע | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderעורך דין לשון הרע

פורסם על ידי יול 24, 2017 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על עורך דין לשון הרע

מתי כדאי לפנות אל עורך דין לשון הרע?

היום ישנה מודעות רבה יותר לחוקי לשון הרע, ואפילו יותר מכך, ישנה משמעות רבה יותר ללשון הרע, משמעות אשר יכולה להשפיע על כל חייו של האדם ועל העתיד שלו, ולכן חשוב לכל אחד להתייעץ עם עורך דין לשון הרע ברגע שהוא מרגיש כי ייתכן והוא נפגע כתוצאה מלשון הרע והחוק יכול להגן עליו.

בעידן בו אנו חיים, עידן בו האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו, לשון הרע יכול להשפיע באופן מיידי על כל אחד, ולגרום לו לסבול מההשלכות של כך למשך שנים רבות. לכן, אם מישהו הפיץ עליכם שמועה או מידע ואתם חושבים כי מדובר במידע המוגן באמצעות חוק לשון הרע, חשוב לפנות אל עורך דין לשון הרע שיוכל לסייע לכם.

קבלת ייעוץ ראשוני

השלב הראשון בפניה אל עורך דין לשון הרע הוא הייעוץ הראשוני. בייעוץ הזה עורך הדין יבדוק את התלונה שלכם, את ההפצה שלה, המידע האמור בה ויקבל מכם תשובות לשאלות אשר יאפשרו לו להחליט האם יש כאן עילה לתביעה של לשון הרע או לא. חשוב מאוד לפנות אל עורך דין מנוסה ומקצועי בשלב הזה, כך שתוכלו להיות בטוחים כי אתם מקבלים מידע נכון. בחרו עורך דין שעוסק בתחום כבר זמן רב ומתוך הניסיון שלו הוא יוכל להעניק לכם ייעוץ נכון ומדויק בתוך זמן קצר.

אזהרה או תביעה מיידית?

אחת ההתלבטויות של רבים אשר פונים אל עורך דין לשון הרע היא האם להתחיל קודם עם מכתב אזהרה לפני תביעה או לגשת מיד לתביעה משפטית. ובכן, הדבר תלוי בחומרת הלשון הרע, בפורומים בהם הדבר הופץ ובהשלכות של המידע על האדם וכמובן, האם במידה ותשלח אזהרה האדם המפיץ יוכל באמת להסיר את המידע לחלוטין.

לכן לפני שמקבלים החלטה כזו עורך דין לשון הרע מקצועי יבחן את כל הנתונים ויעניק לכם חוות דעת מקצועית שתאפשר לכם להבין מה עדיף לכם לעשות ובמה זה יהיה כרוך מבחינה כספית כדי שתוכלו להיערך בהתאם לכך.