לא מתביישים – פונים לעורך דין לשון הרע | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderלא מתביישים – פונים לעורך דין לשון הרע

פורסם על ידי ספט 12, 2017 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על לא מתביישים – פונים לעורך דין לשון הרע

עורך דין לשון הרע

הכעס, המתח, תחושת אי-הצדק שנעשה עמכם, פגיעה בשמכם הטוב על לא עוול בכפכם יכולה לעורר תחושות קשות עד כדי חוסר אונים. הרי לא ניתן לקחת לאחור את המלים שנהגו או ראו אור על הכתב, ואת הנזק שנעשה בדיעבד לא ניתן להעלים. אולי זה הזמן לפנות לעורך דין?

לשון הרע היא לא עניין של מה בכך. הנזק לשם הטוב של אדם, בעל עסק, איש מקצוע, ובכלל, הוא נזק עמוק ורציני שיכול להוביל לשינויים דרסטיים בחיים, בכל התחומים. ממציאת זיווג, דרך קריירה והצלחה, שמנו הטוב הוא דבר שהולך עימנו לכל מקום, וכאשר מוציאים את שמך לרעה, אל תיכנע – גם לעורך דין לשון הרע וקבל מענה הולם לסיטואציה.

עורך דין לשון הרע בגירושין

גירושין, תהליך קשה ומתיש אליו רבים נגררים בחוסר רצון או בהחלטיות עזה, הרי שבהרבה מאוד גירושין ניתן לראות שינוי של שמיים וארץ ביחס ובתקשורת בין בני הזוג. מילים קשות מוצאות ביטוי, הכרזות שלא מן הראוי, ואי-אלו פעולות שיפה להן השתיקה. במקרים אלו כדאי לפנות במהרה לעורך דין.

לשון הרע בגירושין הוא דבר נפוץ ממה שנהוג לחשוב. העניין הוא שבמרבית תהליכי הגירושין הקשים בני הזוג הנפרדים עסוקים כל-כך במלחמתם שאינם משיבים מלחמה בהגנה – ומן הראוי להגן על שמכם הטוב ויהי מה.

לשון הרע בעידן המקוון

כיום מתמודדים עורכי דין ללשון הרע עם תחום התמחות רחב היקף, תחום חדש ומאתגר שמביא איתו העידן הטכנולוגי – עידן האינטרנט. השיח המקוון, בין אם ברשתות החברתיות כמו לינקדאין (Linkdin), טוויטר (twitter) ופייסבוק (Facebook), לצד טוקבקים, פורומים ומאמרים בבלוגים אישיים, העולם הווירטואלי הוא ככן הציור לא רק לבעלי הרצון הטוב, אלא גם למוציאי השם הרע.

במידה ונפגעתם ושמכם הוכתם בלשון הרע, פנו לעורך דין המתמחה בתחום זה. עורכי דין אלו יכולים להביא מענה לצורך שלכם בפיצוי הולם, על בסיס ניסיון רב שנים בתחום וידע בחקיקה הנוגעת בתחום עם עבודה עם מקרים של בעלי מקצוע ואנשים פרטיים כאחד.