מדוע ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של עורך דין גירושין? | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderמדוע ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של עורך דין גירושין?

פורסם על ידי יול 10, 2018 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על מדוע ישנה חשיבות רבה לבחירה נכונה של עורך דין גירושין?

עורך דין גירושין

שיעור הגירושין במאה ה-21 הינו גבוה למדי, ולפי הסטטיסטיקה המקובלת זוג אחד מכל 3 יתגרש במוקדם או במאוחר. כיום כבר ברור שפרידה בין בני זוג שבעבר עמדו ביחד מתחת לחופה ונשבעו לאהוב עד סוף חייהם היא לא שבר שאי אפשר להתאושש ממנו, אלא סיום של פרק אחד ואפשרות להתחיל פרק אחר. בכדי שאכן תוכלו לזכות בהזדמנות להתחלה חדשה בלי יותר מדי משקעים וקונפליקטים, כדאי להיעזר בשירותיו של עו"ד מומחה לגירושין ובפרט תקפה המלצה זו כשישנם ילדים בתמונה.

הפעלת שיקול דעת

גם כשהפרידה הינה בהסכמה מלאה ומתוך רצון לצאת לאותה לדרך חדשה במהירות, ובוודאי שבמקרים שבהם מעורבים בפרידה רגשות סוערים, לא תמיד מצליחים בני הזוג להפעיל שיקול דעת – ולעתים המאבק עלול לפגוע בשני הצדדים גם יחד. עורך דין גירושין, כלומר עו"ד שכבר טיפל במקרי גירושין רבים, יעזור לכם להפעיל את מלוא שיקול הדעת וידע להרגיש את הרגשות הסוערים כך שהם לא יפגעו באינטרסים המהותיים שלכם.

טובת הילדים

תועלת חשובה נוספת שיש בשכירת שירותיו של עורך דין גירושין מיומן ומנוסה היא הדאגה לילדים. לעתים הקונפליקטים בין בני הזוג הם כה חזקים עד שהם מתקשים לראות את טובת הילדים – ואלה הופכים לכלי מיקוח, דבר שפוגע בהם במידה משמעותית מאוד, ועלול להיתפש גם על-ידי בית המשפט כמעשה חסר אחריות. עורך הדין מסייע לראות בכל רגע ורגע את טובת הילדים, דבר שיש בו תועלת עצומה לכל בני המשפחה.

מהם האינטרסים המהותיים שמבטיח עורך דין גירושין מיומן?

כדי לצאת לדרך חדשה בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לשמור על האינטרסים המהותיים. בפרט מסייע עורך דין גירושין להבטיח הסדרי משמורת על הילדים שיבטיחו לכם להישאר חלק דומיננטי בחייהם, לאסוף את כל המידע והמסמכים הנחוצים כדי לוודא שההסדרים הכספיים לא יקפחו אתכם, לבצע פעולות שמונעות מהצד השני לנצל תמימות או רצון לסיים את הפרק הקודם במהירות לטובת צעדים בלתי הפיכים שיפגעו בכם וכאמור חלק בלתי נפרד מהשירות של עורך דין מומחה לגירושין הוא הבטחת המשך התפתחותם התקינה של הילדים, דבר שהוא מהותי עבור כל הורה אחראי.