כשמגיע הזמן לפנות לעו"ד פלילי | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderכשמגיע הזמן לפנות לעו"ד פלילי

פורסם על ידי אוק 30, 2018 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על כשמגיע הזמן לפנות לעו"ד פלילי

עו"ד פלילי

מצאתם את עצמכם ברגע הזה בחיים, רגע נדיר, אך אפשרי, ולעיתים מפתיע בצורה מערערת. הרגע הזה בו יש לקחת נשימה עמוקה, לפגוש את הסיטואציה שאתם עומדים מולה, לעיתים תוך ניסיון התאוששות מהפתעה גמורה, ולפנות לעו"ד פלילי שייצג אתכם בשבועות, החודשים, ולפעמים בשנים הקרובות.

עו"ד מקצועי בפלילים כבר ראה את כל התרחישים, ואפילו שתמיד הנאשם בטוח שהסיטואציה שלו היא ייחודית, תוכלו להיות סמוכים ובטוחים שאתם לא לבד. התנחמו בידיעה כי רבים עברו את המסלול הזה לפניכם, מה שאומר שלעורך הדין שלכם יש ניסיון בקייסים מסוג זה, ולכם יש סיבה להיות קצת יותר רגועים – אתם לא לבד.

מתי עו"ד פלילי נכנס לתמונה –

עו"ד פלילי מקצועי הוא נוסע בזמן. גם אם פניתם אליו עמוק לתוך הפרשה, הרי שהוא מיד יצלול למכונת הזמן, ויתחיל לנבור בעבר, בצורה ממוקדת, מדויקת, חסרת פשרות. עורך הדין שלכם חייב לדעת הכול על התיק המנוהל. מהפרט הקטן והזניח ביותר, ועד לפרטים הגסים והבולטים, וכל מה שביניהם, כך שיש לצפות ולהיות מוכנים לתחקירים עמוקים ונרחבים, ויפה שעה אחת קודם.

אל תתביישו, אל תסתירו, אל תתבלבלו, ובעיקר בפלילים, ככל שעוה"ד שלכם יודע יותר, ככה אתם יציבים יותר ובטוחים יותר. היכולת של עורך הדין והמומחים מטעמו לבנות את התיק על בסיס ראיות מכל שלב ושלב באירוע, כולל זמן מה לפניו, היא ברכה גדולה בשבילכם, והבסיס עליו תפנו לבית המשפט בכדי לצאת זכאים ולהמשיך בחייכם.

גם במקרים הקשים ביותר

הצרה הגדולה של מואשמים רבים היא הכחשה. המצב, הלעיתים כל-כך מפתיעה, למצוא את עצמכם עומדים מול האשמה שנראית לכם מעבר לכל דמיון, מזעזעת רבים, וגורמת לקיפאון. "זה יעבור מעצמו", "הם ימצאו את האחראי", "זה רק טעות!", מחשבות אלו ואחרות עולות שוב ושוב במוחנו, כמנגנון הגנה שנועד לעזור לנפש להתמודד עם הטלטלה.

אל תהססו, ופנו לעו"ד פלילי באופן מיידי ועדיף ממש מיד עם קבלת ההודעה ראשונה על החשד. כל מצב בו מאשימים אתכם באקט פלילי דורש מכם לאסוף את עצמכם, להתגבר על ההלם הראשוני, ולגשת ללא דיחוי לייעוץ ותמיכה של עורך דין.