איך למצוא עו"ד פירוק חברה | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderאיך למצוא עו"ד פירוק חברה

פורסם על ידי יול 20, 2021 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על איך למצוא עו"ד פירוק חברה

עו"ד פירוק חברה

עשיתם לא מעט דברים במטרה לשפר את מצב החברה שלכם? בסופו של דבר החלטתם שאתם רוצים לפרק אותה ולצאת, כל אחד, לדרך חדשה? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים איך נכון יהיה לעשות את הצעד הזה. אם יש איש מקצוע שלא תוכלו לוותר על שירותיו במקרה כזה, הוא כמובן עורך דין לענייני פירוק חברה, כי איש מקצוע כזה מכיר את הנהלים. הוא יודע מה צריך לעשות כדי לפרק את החברה בצורה חוקית, כך שלא יישארו חובות ולא יצוצו בעתיד בעיות מורכבות כי בעבר הייתה לכם חברה. מה שכן, טבעי שתהיה לכם דילמה לגבי בחירת עו"ד פירוק חברה, כי יש היום לא מעט מומחים שעובדים בתחום הזה וכמובן שרק חלק טובים ומוצלחים באמת. 

כל הקריטריונים שכדאי להתחשב בהם כשמחפשים עו"ד פירוק חברה

אתם מתלבטים לאיזה עורך דין לענייני פירוק חברה תרצו לפנות? לא בטוחים מי יכול להיות איש המקצוע הנכון ביותר עבורכם? אם כך, אנחנו מציעים לכם לברר תחילה: 

  • האם מדובר על עו"ד פירוק חברה שמגיע עם ניסיון רב? 
  • האם זה עו"ד שיש לו רזומה ומוניטין? 
  • האם הוא זמין עבורכם ויוכל לעזור לכם בצורה טובה ומקצועית? 

בנוסף, אם יש שניים או שלושה עורכי דין לענייני פירוק חברה שיכולים לבוא בחשבון, כדאי שתעצרו ותקראו מספר חוות דעת אודות השירות שהם מציעים לכם. האם הלקוחות האחרים שלהם יצאו מרוצים? והאם הלקוחות האחרים שכבר נעזרו בשירותיהם של אותם עורכי דין ממליצים עליהם בחום? 

כמה יכול לעלות תהליך של פירוק חברה? 

רוצים לפנות אל עו"ד פירוק חברה ובעזרתו לעשות את הצעד החשוב של פירוק החברה שלכם? תוהים איך ניתן לבצע זאת ועד כמה זה יכול להיות יקר? חשוב להבין שאומנם תשלמו לעוה"ד עבור השירות שהוא נותן לכם, אך בפועל זו לא חייבת היות הוצאה כלכלית יותר מידי גדולה. בנוסף, בפועל אנחנו רואים שאין הרבה ברירות אחרות, כי אם כבר החלטתם לפרק את החברה, רצוי שתעשו זאת כמה שיותר מהר. בזמן שעובר והחברה שלכם לא פעילה אתם עלולים לצבור חובות מיותרים, אז למה אתם מחכים?