דברים שכדאי לדעת על מס רכישה | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderדברים שכדאי לדעת על מס רכישה

פורסם על ידי אפר 28, 2020 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על דברים שכדאי לדעת על מס רכישה

מס רכישה

בעת מכירה וקניה של דירה יש לשלם מיסים, ולכך כולנו מודעים. עם זאת, האם ידעתם שקיים כזה דבר מס על רכישת הדירה עצמה? ויתרה מכך, האם ידעתם שיש לא מעט מקרים שבהם תוכלו בכל זאת לקבל פטור ממס רכישה? לא כל האנשים מודעים לכך ולכן קורה לא פעם שבגלל חוסר המודעות, הרוכשים משלמים מיסים מלאים. אם גם אתם עומדים לקנות היום דירה ותוהים האם יהיה עליכם לשלם מס רכישה או שאולי מגיעה לכם הקלה או פטור מלא, אתם לא לבד. מאוד מומלץ לברר מראש את כל הנתונים שצריך, כי זו הדרך הכי טובה שיש להבטיח שתחסכו לעצמם תשלום מיותר. 

איך עושים בימינו בירורים שונים לגבי מס רכישה?

זה לא משנה אם אתם רוצים לברר האם יש לכם פטור ממס רכישה כי מדובר על הדירה הראשונה שלכם והיא קטנה או שאולי אם רוצים לברר כל דבר אחר לגבי מיסים. מה שבטוח זה שאונליין תוכלו למצוא לא מעט מידע, מה שמסביר מדוע אנשים רבים מסתמכים על אותו מידע וכך מקבלים החלטות שונות. עם זאת, כדאי לדעת: כל מקרה לגבי פטור של מס רכישה צריך להיבדק לגופו ולכן לא תמיד הכרת החוק היבש תעזור. במילים אחרות, עכשיו זה הזמן לפנות לעו"ד שמבין בתחום הזה, כי הוא יוכל לתת לכם מידע רב שיהיה רלוונטי למקרה הספציפי שלכם, אז מה אתם מחכים? 

עו"ד מקצועי שאפשר לסמוך עליו לכל אורך הדרך 

בין אם אתם רוצים מידע ועזרה משפטית בכל מה שקשור לתחום כמו מס רכישה ובין אם אתם זקוקים לסיוע אחר לגבי רכישת הדירה שלכם, כדאי לבדוק באיזה עו"ד אתם פונים. עמית ורד הוא עורך דין מקצועי ומנוסה ביותר, כך שאם תפנו אליו תוכלו להיות בטוחים שעסקת הנדל"ן שלכם בידיים טובות. לכן, לא רק שכדאי לכם לקבוע איתו פגישה, אלא גם רצוי שתעשו את זה כמה שיותר מהר, כי למה לדחות את הדברים? הלקוחות של עוה"ד עמית ורד לא במקרה ממליצים עליו בחום ואין ספק שגם אתם תצאו מרוצים משירותיו.