מימוש זכויות רפואיות מפגיעה במהלך שירות צבאי | ורדה אליקים - עורכת דין
slider



מימוש זכויות רפואיות מפגיעה במהלך שירות צבאי

פורסם על ידי יונ 22, 2019 ב Uncategorized | סגור לתגובות על מימוש זכויות רפואיות מפגיעה במהלך שירות צבאי

ישנם לא מעט בני נוער אשר מתגייסים אל הצבא במצב בריאותי תקין לחלוטין, כאשר חלק לא  קטן מהם עושה זאת עם פרופיל 97 המעיד על מצב בריאותי אידיאלי. אך במהלך השירות הצבאי מסיבה כזאת או אחרת משתחרר החייל עם בעיה רפואית שנגרמה כתוצאה מהשירות הצבאי, או אפילו יותר גרוע נכות שמגבילה את הפעילות היומיומית שלו. לכן חשוב מאוד לדעת כיצד חייל יכול למשש את הזכויות הרפואיות מפגיעה במהלך שירות צבאי. המלחמה העיקרית של חיילים אשר נפגעו בצורה כזאת או אחרת במהלך השירות הצבאי שלהם זה להיות מוכרים מטעם אגף השיקום במשרד הביטחון כנכי צה"ל.

מלחמה על הזכויות המגיעות לכם – תביעה נגד משרד הביטחון

כאשר חייל נפצע או נפגע במהלך שירותו הצבאי הוא אמור להגיש תביעה למשרד הביטחון על מנת לדרוש את הזכויות המגיעות לו. תביעה נגד משרד הביטחון אמורה להיות מסופקת עם הוכחות לכך שהפגיעה התרחשה בזמן השירות הצבאי, וזוהי איננה פציעה או פגיעה אשר החייל מכיר עוד לפני שהתגייס לצבא. ללא הוכחות חותכות, החייל לא יהיה מוכר בתור נכה צה"ל ומכאן תהיה פגיעה משמעותית מאוד בזכויות המגיעות לו.

תביעה נגד משרד הביטחון היא איננה דבר פשוט, בטח כאשר אתם נדרשים להוכיח כל כך הרבה דברים שדורשים לא מעט מסמכים ולא מעט הוכחות מצד הצוות הרפואי. זוהי הסיבה שאתם צריכים לצדכם עורכת דין מנוסה אשר יודעת בדיוק כיצד להשיג עבורכם את הזכויות המגיעות לכם.

החשיבות של עורך דין בעת תביעה נגד משרד הביטחון

המשמעות של פנייה לעורך דין אשר מכיר את הפרוצדורה הנדרשת בהשגת כל הזכויות הרפואיות מפגיעה במהלך השירות הצבאי היא קריטית. רק איש מקצוע אשר מכיר את התחום על בוריו יוכל לספק לכם את כל המסמכים הנדרשים וידע בדיוק מה אתם צריכים לספק על מנת שתוכלו לקבל את כל מה שמגיע לכם.

עורך דין ילווה אתכם בכל שלבי התהליך, כך שתמיד תרגישו שיש מי שעומד לצדכם ומספק לכם מהניסיון ומהידע שלו. זה לא דבר של מה בכך, בטח כאשר אתם עומדים מול גוף כל כך חזק ומשמעותי כמו משרד הביטחון. המלחמה לא הולכת להיות קלה, אך מדובר בעתיד שלכם ואסור לכם לוותר על העתיד שלכם ועל הזכויות המגיעות לכם כתוצאה מפגיעה או פציעה שהתרחשה במהלך השירות הצבאי.