חשיבות עורך דין לדיני עבודה לעסק שלכם | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderחשיבות עורך דין לדיני עבודה לעסק שלכם

פורסם על ידי מרץ 6, 2019 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על חשיבות עורך דין לדיני עבודה לעסק שלכם

כשיש לכם עסק רץ ומתפקד, כזה שקיימים בו מספר עובדים להם אתם צריכים לדאוג, חשוב שתדעו מהם זכויותיכם, מהם זכויותיהם ואיפה עובר הגבול.

כאשר העולם מסתכל תמיד בעין בוחנת על המעסיקים, על תנאי העבודה אותם הם מעניקים לעובדיהם, קל מאוד להתבלבל ולחשוב שלמעסיקים אין כוח  כלל להגן על עצמם מפני עובד מתסכל.

במקום לחשוש מהעסקת עובדים, הדבר הפשוט ביותר אותו תוכלו ליישם, הוא לקיחת עורך דין לדיני עבודה שיטפל לכם במה מותר ובמה אסור. אם אינכם יודעים את החוק לפרטי פרטים, איך תדעו איך להגן על עצמכם בשעת הצורך?

אז מה בעצם אתם צריכים לחפש כאשר אתם מחפשים עורך דין לדיני עבודה? התשובה ממש פה

ייצוג מעסיקים

בתור עורך דין לדיני עבודה, עבודתו העיקרית תהיה לבחוש במתרחש במשרדכם, לדאוג כי כל תנאי ההעסקה קבילים ונכונים, לעבור על חוזים ולטפל בפעילויות משפטיות שוטפות של העסק.

עבודתו החשובה והעיקרית ביותר מולכם, המעסיקים, היא היכולת שלו לייצג אתכם ולהוציא אתכם מבעיות חוקיות מול העובדים שלכם.

לקיחת עורך דין לדיני עבודה, למעשה מעניק לכם איש מקצוע לעסק שלכם, שהולך איתכם לאורך כל הדרך ועובר איתכם על החוקיות שבדיני העבודה.

כל סוגיה שתעלה לכם, כל בעיה, תקלה או אי הבנה מול עובד, יכולה להיפתר במהירות רבה בעזרת עורך דין לדיני עבודה. ייצוג מעסיקים הוא לא דבר שצריך לקחת בקלות ראש.

מכבה שריפות

עורך דין לדיני עבודה תמיד יהיה צעד אחד לפניך בשעת משבר. כאשר מדובר בעובדים שלכם, אתם לא תמיד תדעו מה לעשות ואיך להגיב. לכן, חשוב שתהיה לכם תמיד את העצה של העורך דין שלכם. זה משלווה אתכם עוד לפני שהתחלתם להעסיק עובדים.

כאשר החוק עומד לצדכם, אין דבר שלא תוכלו לעשות. וכשהדעה הרווחת היא שלעובד מגיע את מלוא הזכויות, אין זה אומר שלמעביד אין זכויות כלל.

עורך דין לדיני עבודה לא רק מגן עליך בתוך העסק אלא מגן עליך מפני תביעות עובדים ותביעות חיצוניות. כאשר אתם, כבעלים של עסק, מקבלים זימון לבית משפט בעקבות כתב תביעה, עורך הדין שלכם ידע לתפעל את המצב, להכין את כל החומרים הדרושים ולהגן עליכם בצורה הטובה והיעילה ביותר מול בית המשפט.

אז אם אתם מעסיקים, בין אם בעסק גדול או קטן, אל תוותרו על הייצוג שמגיע לכם וקחו עורך דין. אם אתם לא מכירים עורך דין עליו אתם יכולים לסמוך, אל תחששו להתייעץ עם הקרובים אליכם בכדי לקבל המלצות על עורך דין שיודע את עבודתו ללא דופי.

ייצוג מעסיקים הוא תחום מאוד חשוב כאשר אתם בעלים של עסק. אתם לא רוצים להיתקע מול עובד עקשן כאשר אין לכם את כל הזכויות שלכם לפניכם.