הסכם עבודה אונליין | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderהסכם עבודה אונליין

פורסם על ידי אוג 17, 2017 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על הסכם עבודה אונליין

האם הסכם עבודה אונליין זה פתרון שכדאי להשתמש בו?

מנהלי עסקים רבים יודעים לומר שככל שעוברות השנים שוק העבודה משתנה בצורה משמעותית ביותר. אחת מהדוגמאות לכך זו העובדה שהיום בהרבה חברות ועסקים מעסיקים פרילנסרים, כלומר אנשים שנותנים שירות לעסק אך לא מהווים חלק ממנו. יתרה מכך, היום בכל עסק יש הרבה עובדים שעובדים מרחוק ולא פעם אנחנו מקבלים שירות מאדם שמעולם לא ראינו ואפילו לא שמענו את שמו. לכן ברור מדוע הסכמי עבודה שנחתמים אונליין הפכו להיות להיט גדול כי יש להם תוקף משפטי והם מקלים על החיים. זו הסיבה שבגללה אם גם אתם מנהלים עסק וחושבים להתחיל להעסיק עובד חדש, כדאי יהיה לשקול את האפשרות של הסכם עבודה אונליין.

איך חותמים על הסכם עבודה אונליין?

הדבר הראשון שצריך לדעת על הסכמי עבודה שנחתמים אונליין, זה שהם חייבים להיות מנוסחים היטב ולכלול את כל הסעיפים של הסכמי עבודה אחרים. במילים אחרות: עצם העובדה שעושים הכול בצורה וירטואלית עדיין לא אומרת שאתם יותר מוגנים ולכן איש המקצוע שאליו כדאי לכם לפנות תחיל הוא כמובן עו"ד שייתן לכם שירות כזה. בדרך כלל הסכם עבודה אונליין יתאר ויכלול פרטים חשובים כמו:

  1. מה סוג השירותים שתקבלו?
  2. מה טיב השירות?
  3. חתימה על סודיות או אי תחרות
  4. אחריות לטיב השירות ועוד

לכן, אם עו"ד מקצועי ומוביל יכין עבורכם את ההסכם הזה תוכלו להיות בטוחים שזה יהיה הסכם שדאוג לאינטרסים שלכם.

אתר אינטרנט שיספק לכם פתרון בנושא

בין אם אתם רוצים לחתום היום על הסכם עבודה אונליין ובין אם אתם רוצים לחתום על הסכם למתן שירותים, כמובן שכדאי יהיה לבדוק לאיזה אתר אתם פונים. זה לא סוד שככל שעובר הזמן והעניין הופך לעוד יותר פופולארי כך יש גם עוד ועוד אתרים שמציעים שירות כזה אך לא כולם מספיק אמינים. הסכמי עבודה שנחתמים אונליין והסכמי מתן שירותים חייבים להיחתם אחרי בדיקה מעמיקה של כל הסעיפים. לכן חשוב לפנות רק אל אתר אינטרנט מוכר ובעל מוניטין בתחום.