הליך גירושין מהיר – כדי להתחיל את החיים החדשים שלכם | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderהליך גירושין מהיר – כדי להתחיל את החיים החדשים שלכם

פורסם על ידי מרץ 22, 2023 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על הליך גירושין מהיר – כדי להתחיל את החיים החדשים שלכם

מערכת היחסים בין שני בני הזוג היא אחת ממערכות היחסים המורכבות ביותר שקיימות. ואחרי שנים של מערכת יחסים, אתם מוצאים את עצמכם רבים שוב ושוב ומרגישים כאילו אין מוצא לחוויה שלכם בבית. בדיוק מהסיבה הזו, אתם מנהלים את השיחה הכי קשה שיש ומחליטים להפריד כוחות, ולטובת הילדים לפתוח הליך גירושין מהיר, אך ממוקד מאוד בהתאם לכל הציפיות שלכם. הליך גירושין מהיר הוא הליך שבו אתם מקבלים יחד את ההחלטות החיוניות להמשך החיים של הילדים שלכם ולפירוק הגיוני של הבית המשותף שלכם. 

מה הם היתרונות של הליך גירושין מהיר?

הליך גירושין מהיר הוא הליך גירושין שבו:

  1. אתם מגיעים להחלטות המרכזיות והגדולות בנוגע לפירוק מערכת היחסים, מבעוד מועד. כלומר, ביחד עם עורכי הדין שלכם, אתם מסכימים על חלוקת הרכוש והממון, כמו גם על סידורי המשמורת של הילדים.
  2. ההליך דורש מכם נכונות לשיח. ועל כן, ייתכן ותרצו לנהל את ההליך במקביל להליך גישור מקצועי, שבו תתמודדו עם הקשיים המורכבים ביותר ביניכם, עד שתצליחו להגיע להסכמות.
  3. ברגע שיש לכם את הסכם הגירושין המלא, ואתם מסכימים על כלל הסעיפים, ניתן להגיש את המסמך ישירות לבית המשפט, ביחד, על מנת לקבל את האישור של בית המשפט בלי בעיות ובמהירות.

שמרו על הזכויות של כל בני המשפחה שלכם

על מנת להצליח להשלים הליך גירושין מהיר, כמו גם הסכם גירושין מהיר אתם צריכים להגיע לשולחן הדיונים בלב פתוח ובנפש חפצה. ומעבר לכך, אתם צריכים להיות מוכנים לעשות וויתורים ולהגיע להסכמות עם בן או בת הזוג שלכם. אלו הם אנשים יקרים לכם, ההורים של הילדים שלכם, ואתם רוצים לדאוג לזכויות שלכם, שלהם ושל הילדים המשותפים. והכל, לקראת יציאה לפרק חדש בחיים שלכם, מתוך מחשבה על הפתרון הטוב ביותר ללחץ שיש בתוך מערכת היחסים הזוגית שלכם. כל מה שנותר לכם לעשות כעת הוא לבחור את עורכי הדין שילוו אתכם לאורך הדרך ויעזרו לכם לסיים את ההליך בהצלחה.