האם עורך דין לשון הרע באמת יוכל לעזור לכם? | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderהאם עורך דין לשון הרע באמת יוכל לעזור לכם?

פורסם על ידי יונ 14, 2023 ב Uncategorized | סגור לתגובות על האם עורך דין לשון הרע באמת יוכל לעזור לכם?

להבין שמישהו פגע בשמנו הטוב זה לא עניין פשוט או נעים. אחרי הכול, השם הטוב שלנו זה הדבר הכי חשוב שיש לנו. יחד עם זאת, פגיעות כאלה קורות בכל יום מחדש. לכן עולה השאלה: מה אנחנו באמת יכולים לעשות במצבים כאלה? והאם, במידה ונחליט לפנות אל עורך דין לשון הרע, הוא באמת יוכל לעזור לנו? חשוב שתבינו: החוק קובע בצורה חד משמעית שבמידה ונוכל להוכיח את הפגיעה, הרי שיגיע לנו פיצוי. הבעיה היא שפעמים רבות לא קל להוכיח את הפגיעה, ולכן ברור מדוע חשוב שנפנה אל עו"ד מוביל ומקצועי ביותר. עורך הדין הוא איש המפתח בתהליכים כאלה כי אם הוא יעשה עבודה טובה, בהחלט ייתכן שנקבל פיצוי.

איזה עורך דין לשון הרע אתם רוצים שיעמוד לצידכם?

השאלה הרבה פעמים היא לא האם כדאי לנו להגיש תביעת לשון הרע, אלא איך לעשות זאת בצורה הכי טובה שאפשר. ממש כפי שקורה בתחומים משפטיים אחרים, אנחנו רואים שגם בנושא הזה צריך עו"ד טוב. לכן, אם אתם מחפשים לכם עורך דין לשון הרע, בדקו היטב במי אתם בוחרים בסופו של דבר. למשל, האם מדובר על עורך דין לענייני לשון הרע שיש לגביו המלצות רבות? ואם אותו עורך דין לעייני לשון הרע באמת זמין עבורכם בכל רגע? רצוי שתעשו כמה שיותר בדיקות לגבי עורך הדין שבו אתם בוחרים, כי זה ישפיע על השאלה האם תקבלו את הפיצוי ההולם או לא.

האם הפיצוי שתקבלו יהיה גבוה?

רוב האנשים שרוצים לפנות אל עורך דין לשון הרע רוצים גם לדעת מה באמת צפוי להם. האם כל המאבק הזה שווה את ההשקעה? או במילים אחרות: כמה אנחנו יכולים לקבל כפיצוי בגין הפגיעה? חשוב להבין שאין כאן תשובה אחת נכונה. זה תלוי בכמה גורמים שונים, כמו למשל, על איזו פגיעה מדובר, איך מוכיחים אותה וכדומה. מעבר לכל אלה, כמובן שגם השאלה באיזה עו"ד אתם בוחרים תשפיע על השאלה האם הפיצוי שתקבלו יהיה הולם או לא.