האם גישור זו יכולה להיות אופציה טובה עבורכם?  | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderהאם גישור זו יכולה להיות אופציה טובה עבורכם? 

פורסם על ידי ספט 15, 2020 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על האם גישור זו יכולה להיות אופציה טובה עבורכם? 

גישור

בחיים המודרניים והעמוסים שכולנו חיים יש הרבה מאוד מתח, מה שמוביל לא פעם להתנהגות לא מאוד ראויה אחד כלפי השני. בנוסף, כולנו שונים ולכל אחד מאתנו יש דרך אחרת לראות את הדברים, מה שמסביר מדוע לעיתים ויכוחים הם חלק מהחיים. מה עושים וכיצד מתמודדים עם המצב? האם כל ויכוח צריך להגיע לבית המשפט או שיש גם דרך נעימה יותר ליישב סכסוכים? האמת היא, שגישור זו אופציה טובה שכדאי גם לכם להכיר. גישור, אם הוא מתנהל בצורה הנכונה ועל ידי איש מקצוע מוביל, יוכל לחסוך לכם הרבה כאבי לב, עצבים וגם כסף, אז למה שלא תבדקו את האפשרות הזאת? 

מתי גישור יכול להתאים? 

אין ויכוח על כך שיש מקרים שבהם לא יהיה מנוס מהגשת תביעה ומהגעה לדיונים אינסופיים בבית המשפט. עם זאת, יש גם הרבה מקרים שבהם הגישור יוכל להוות תחליף מצוין, כמו לדוגמה כאשר מדובר על: 

  • סכסוכים עסקיים 
  • סכסוכים בין מדינות 
  • סכסוכים זוגיים 
  • ויכוחים בנושא ירושה 
  • סכסוכים שונים בנושא צרכנות 

לכן, בפעם הבאה כשאתם נתקלים בעניין כזה או אחר שאתם לא מצליחים לטפל בו לבד, כדאי יהיה לזכור שקיימת גם אפשרות הגישור. למעשה, לא רק שהאופציה הזאת קיימת, היא גם יכולה להיות מאוד יעילה ומוצלחת. במהלך גישור אפשר ליישב סכסוכים בצורה נעימה שמכבדת את שני הצדדים כך שברור מדוע עוד ועוד אנשים בוחרים בכך. 

בדקו באיזה מגשר אתם בוחרים 

מה שכן חשוב שתדעו, זה שאומנם יש היום הרבה מאוד אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הגישור, אך רק חלק מהם באמת מספיק טובים. זה ברור שההצלחה של תהליך כמו גישור תלויה לא רק בשני הצדדים המעורבים, אלא גם במגשר עצמו. לכן יש טעם לבדוק במי אתם בוחרים ואל מי אתם פונים, כי בסופו של דבר, אם אתם כבר מתחילים תהליך כזה, למה שלא תעשו הכול כדי שהוא יצליח? בדקו את הדברים לעומק ותראו שזו לא במקרה הפכה להיות שיטה נפלאה לפתרון בעיות מסוגים שונים.