מצילים את היחסים ואת שורת הרווח: גישור עסקי | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderמצילים את היחסים ואת שורת הרווח: גישור עסקי

פורסם על ידי מאי 19, 2021 ב כתבות באתר | סגור לתגובות על מצילים את היחסים ואת שורת הרווח: גישור עסקי

מחירון גישור

מי כמונו יודע שאנשים עושים תוכניות, לוחצים ידיים, חותמים על חוזים, מקימים עסקים, ובסופו של דבר, מקווים לטוב ביותר. שותפויות, חברות, עסקים, הכול תלוי במערכות יחסים, ופעמים רבות מתרחשים דברים שלא לקחנו בחשבון בתוכנית העסקית. גישור עסקי נכנס בין הסדקים שנוצרו במערכות יחסים אלו, ועושה את הדבר לשמו הוא נועד – יצירת גשר מעל התהום שהולכת ונפערת.

אם גם אתם הקמתם עסק או שותפות עסקית, ועם הזמן נוצרו פערים בין הרצוי למצוי, אתם בוודאי יודעים על מה מדובר. כל אחד מאמין שצריך לפעול אחרת, נראה שאין דרך אמצע שמחברת ביניכם, והתקשורת הופכת פחות ופחות נעימה, פחות ופחות יעילה, והעסק הולך ומדרדר. אז מה עושים?

מתי לוקחים גישור עסקי?

גישור עסקי נועד לכל סיבוך מכל סוג ובכל עסק באשר הוא. הסיבה היא שבסיס העבודה של המגשר בעסק היא חיבור נקודות שאתם התקשיתם לחבר, וסיפור המסגרת אינו משנה את העובדה כי מומחה בגישור עסקי יוכל לעשות את העבודה – בכל עסק, בכל מצב:

  • יחסי עובד מעביד – תנאי שכר, התנהלות בעבודה וכיו"ב
  • שותפויות ובעלות משותפת – פירוק העסק, חלוקת תפקידים וכיו"ב
  • ספקים ולקוחות – מחירים, פרישת תשלומים וכיו"ב
  • מחלוקות, וויכוחים, טעויות אנוש, עיכובים, חוזים וכיו"ב

לכל משימה יש כלי מתאים: גישור עסקי

עסקים מצליחים, ואנשי עסקים מצליחים, יודעים להאציל סמכויות ולמנף את הכישרונות של הסובבים אותם בכדי להביא את העסק קדימה. גישור עסקי הוא בסה"כ כלי יעיל ומקצועי לביצוע מטלה מאוד ספציפית – במקרה הזה, להציל את העסק שלך דרך הצלת היחסים ומציאת הדרך המתאימה ביותר לכולם.

לא, אנחנו לא מדברים על הדרך המושלמת. אנשי עסקים וותיקים יודעים היטב שאין דרך מושלמת, אלא הדרך הטובה ביותר האפשרית כדי להמשיך לנוע קדימה, לצמוח ולהתפתח ללא תקיעות. מגשר עסקי יוכל להיכנס במרווח בין הרצוי למצוי, ולעשות את עבודתו – לבנות אתכם גשר דרכו תוכלו לצלוח את המשבר הנוכחי, ולהמשיך הלאה בכדי לראות שהעסק דווקא יכול לשגשג, ואין צורך להתקע. בקשו מחירון גישור והבינו כמה משתלם לכם להיכנס לתלם עם גישור עסקי מקצועי, כדי להציל את שורת הרווח ואת העסק שלכם מהפסדים.