אודות | ורדה אליקים - עורכת דין
sliderאודות

משרדנו החל לפעול בשנת 2003 ומתמחה בדיני עבודה ובייצוג עובדים ומעסיקים בכל הסוגיות המשפטיות הנוגעות ליחסי עובד-מעביד. תחום התמחות נוסף הוא מימוש זכויות רפואיות, ועורכי הדין במשרד צברו ניסיון רב גם בייצוג מבוטחים בפני המוסד לביטוח לאומי לשם הבטחת מלוא זכויותיהם.

דיני עבודה הם אחד התחומים רחבי ההיקף ובעלי ההשפעה המשמעותית ביותר, שכן הם נוגעים כמעט לכל אדם.

בהתאם, סייענו לאורך השנים לקשת רחבה של לקוחות: מבני נוער שעבדו במהלך חופשה ושזכויותיהם הבסיסיות קופחו, דרך עובדים שפוטרו שלא כדין, סבלו מהלנת שכר, לא קיבלו את מלוא הזכויות הסוציאליות המגיעות להם על-פי חוק ועוד, מעסיקים שנהנו מייעוץ משפטי יקר ערך לקראת חתימה על חוזה עבודה, וכלה במי שכבר יצאו ממעגל התעסוקה וגילו כי הפנסיה שלהם לא הופרשה כנדרש לאורך השנים.

כמו כן ייצגנו בהצלחה נפגעי תאונות עבודה וסייענו להם לממש את מלוא זכויותיהם ובכך הקלנו עליהם את תהליך השיקום והחזרה לשגרת חיים מלאה.

אנשי המקצוע המועסקים במשרדנו מקפידים על התעדכנות מתמדת בכל הנוגע לחוקי מגן, הסכמים קיבוציים וצווי הרחבה הנוגעים לתחום דיני העבודה וליחסי עובד-מעביד, וכן על התעמקות בפסקי דין רלוונטיים ובתקדימים משפטיים שעשויים לסייע ללקוחותינו.

בנוסף לידע המקצועי הרחב, ושכאמור ממשיך להתרחב כל העת, מקפיד משרדנו על רמת שירות גבוהה ועל קשב מלא לכל לקוח ולקוחה.

חשוב לזכור: דיני עבודה הם נושא רגיש ובעל השפעה רבה על איכות החיים, שהרי עבודה היא אחד המרכיבים הבסיסיים בשגרת היום של רובנו. אל תוותרו על הזכויות המגיעות לכם – אם אתם מרגישים או חוששים שאינכם מקבלים את המגיע לכם, מוזמנים לפנות אלינו לייעוץ מקצועי ובמידת הצורך גם סיוע משפטי.